Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

EO-Jongerendag 2018

E-mail Afdrukken

Heteren goes EODJ 2018Op zaterdag 26 mei is het weer zover: de EO-Jongerendag in Arnhem, waarbij we met ongeveer 25.000 jongeren bij elkaar komen om samen te zingen, te bidden, feest te vieren en stil te staan bij het thema "Walk on Water".

Net als vorig jaar willen we samen op de fiets naar de EO-Jongerendag gaan met jongeren uit de Vloedschuur en onze Hervormde Gemeente.

Ben je tussen de ca. 12-25 en wil je graag mee? Geef je dan voor komende vrijdag op via Dit e-mailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft JavaScript nodig om het te kunnen bekijken en wij kopen bij voldoende deelnemers de kaartjes centraal in.

 

Heteren goes EODJ 2018