Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Dauwtrappen en ontbijten!

E-mail Afdrukken

Aanmelden dauwtrappen en ontbijten Hervormde Gemeente HeterenHou je van wandelen? Of van goed gezelschap op de vroege ochtend? Let dan op: op Hemelvaartsdag organiseren we – voor de vijfde (!) keer op rij – het inmiddels befaamde dauwtrappen.

We verzamelen om 7:00 uur bij de Vluchtheuvel. Vervolgens rijden we met de auto naar de locatie van onze ochtendwandeling. Na een uurtje wandelen stillen we onze rommelende magen met een lekker ontbijt in de Vluchtheuvel, waarna we samen de hemelvaartdienst bijwonen. Liever het dauwtrappen overslaan, maar wel bij het ontbijt aanschuiven? Dat kan natuurlijk ook. Meld je dan om 8:45 uur in de Vluchtheuvel. Wees welkom!

In een notendop wat praktische zaken:

  • we vertrekken om 7:00 bij de Vluchtheuvel
  • we wandelen ongeveer een uur; de wandeling is ook geschikt voor kinderen (en kinderwagens)
  • het ontbijt start om 8:45 uur
  • kosten: 2 euro per persoon
  • aanmelden kan tot en met 26 mei

Aanmelden dauwtrappen en ontbijten Hervormde Gemeente Heteren