Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Welkom bij de kerstzangdienst!

E-mail Afdrukken

Kerstzangdienst 2019 Hervormde Gemeente HeterenDinsdag 24 december om 19:30u is de kerstzangdienst! Het thema van deze dienst is ‘Hoe zal ik U ontvangen’. Aan deze dienst werkt het gemeentekoor mee. Het orgel wordt bespeeld door Denise, Arja speelt bugel, Marinus trombone en Ada klarinet.

In de dienst zal ik twee korte meditaties houden, maar we willen vooral samen met het gemeentekoor de prachtige, oude, vertrouwde kerstliederen zingen. Bij de uitgang is er een collecte voor het voormalige oorlogsgebied in de Oekraïne. Een gebied dat zwaar getroffen is. Met de opbrengst van de collecte willen we bijdragen aan de hulp, die de partnerorganisatie van stichting ‘Kom over en help’ hier biedt. Namens deze organisatie bezoekt ds. Andrey getroffen dorpen en helpt waar mogelijk.

Na de dienst is er een gezellig samenzijn in de Vluchtheuvel. Van harte welkom!

 

Kerstzangdienst 2019 Hervormde Gemeente Heteren