Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Gebedsbijeenkomst 26 augustus!

E-mail Afdrukken

Gebedsbijeenkomst Hervormde Gemeente HeterenWe willen als gemeente in september de procedure weer oppakken om tot vervulling van de twee vacatures voor ouderling te komen. Oud-ouderlingen Gé en Peter (jeugdouderling 12+) hebben inmiddels al hun werkzaamheden binnen de kerkenraad neergelegd.

U weet dat invulling van deze vacatures niet eenvoudig is. Voordat we de procedure weer oppakken, willen we graag een gebedsbijeenkomst organiseren. We willen in deze bijeenkomst samen bidden en het werk binnen onze gemeente aan de voeten van onze Heer neerleggen. Samen bidden en zoeken naar het plan van onze Heer, zoals een mooi lied dat beschrijft.

De gebedsbijeenkomst willen we houden op woensdag 26 augustus in ons kerkgebouw, aanvang 19:30 uur. De bijeenkomst zal ongeveer een half uur duren. Opgeven voor de gebedsbijeenkomst is niet nodig. Bidt u mee? Heel graag tot dan!

 

Gebedsbijeenkomst Hervormde Gemeente Heteren
Wij zullen ivm de coronamaatregelen iets meer afstand houden, maar zijn wel even verbonden in Hem!