Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Interkerkelijke ontmoetingsochtend

E-mail Afdrukken

Stichting De Schakel - Hervormde Gemeente HeterenD.V. morgen, dinsdag 1 september, organiseert Stichting De Schakel haar eerste interkerkelijke ontmoeting van het nieuwe seizoen in De Loohof, Stationsstraat 1, Zetten. Evangelist Dato Steenhuis zal op deze ochtend de lezing verzorgen die in april jl. niet door kon gaan.

Dato Steenhuis, een veelgevraagd Bijbelleraar en spreker in zowel binnen- als buitenland, heeft in Zetten al vele lezingen en Bijbelstudies gehouden over tal van onderwerpen. Hij zal deze keer spreken over: ‘Corona in de hemel’.

Met betrekking tot de beperkende regelgeving aangaande bijeenkomsten, vragen we u om uw aanwezigheid z.s.m. aan te melden per telefoon: 06-10 14 12 68. Raadpleeg voor actuele informatie www.deschakelzetten.nl

Aanvang: 09:45 uur; zaal open vanaf 09:30 uur; sluiting ± 11:30 uur.

 

Dato Steenhuis - Hevormde Gemeente Heteren