Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Gebedswandeling op 24 maart!

E-mail Afdrukken

Gebedswandeling WaakMetMij Heteren - Hervormde Gemeente HeterenAls u er tijdens de Week van Gebed niet bij kon zijn, is er opnieuw de mogelijkheid om al biddend en dankend in tweetallen door Heteren te wandelen. Noteer het tijdstip alvast: woensdag 24 maart om 19:30u en meld je aan via Dit e-mailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft JavaScript nodig om het te kunnen bekijken . Te zijner tijd volgt meer informatie.

Het thema voor de gebedswandeling is #WaakmetMij, de woorden die Jezus sprak in Gethsémané (Mattheüs 26:38b). Aan de vooravond van de lijdensweek is dit een veelbetekenende tekst, die ons uitnodigt om stil te staan bij wat het Jezus kostte uit liefde, om voor ons mogelijk te maken kinderen van God te worden.

"Heer leer ons waken met Ú, want we zijn slechts vertrouwd met de gedachte dat U met óns waakt" (Oswald Chambers). Met deze woorden stemmen we in voor dit 'wandelend waken' op D.V. 24 maart.

 

Gebedswandeling WaakMetMij Heteren - Hervormde Gemeente Heteren