Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Stille Week: bezinning met interviews

E-mail Afdrukken

Bezinning Stille Week - Hervormde Gemeente HeterenIn voorgaande jaren hadden we op Witte Donderdag een bezinningsavond, waarop we stilstonden bij het lijden en sterven van Jezus. Dit jaar doen we het anders: er is elke avond van de Stille Week een bezinningsmoment.

Iedere dag gaat om 19:30 uur een video live op deze centrale pagina en ons YouTube-kanaal. De video start met een Bijbellezing. Het gedeelte dat we lezen, sluit aan bij het werkboekje dat de kinderen gebruiken in aanloop naar Pasen. Het thema van het werkboekje is ‘Jezus gaat ons voor’. Na een korte meditatie en gebed is er muziek. Daarna wordt een gemeentelid geïnterviewd. Elke avond zijn er andere gemeenteleden – van jong tot oud – die hun bijdrage leveren.

Op Goede Vrijdag is er een kerkdienst en op Stille Zaterdag is er een korter bezinningsmoment met alleen een Bijbellezing en gebed. We hopen via deze momenten in de week voor Pasen de verbondenheid met elkaar als gemeente te blijven ervaren.

 

Bezinning Stille Week - Hervormde Gemeente Heteren
Semi-live, vanuit Studio Vluchtheuvel!