Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

'Coffee-to-go' op zondag 18 juli!

E-mail Afdrukken

Coffee to go - Hervormde Gemeente HeterenNee, niet letterlijk 'to go'. Het idee is juist dat we bij de kerk blijven en elkaar daar -op een veilige én gezellig manier- kunnen ontmoeten. Wel figuurlijk 'to go'; voordat we elkaar door zomervakantieactiviteiten wellicht minder zullen zien. Welkom!

Op zondag 18 juli, de laatste zondag voor de zomervakantie, hopen we elkaar bij een kop koffie/thee/limonade te ontmoeten buiten bij de Vluchtheuvel/op het kerkterrein. Dit doen we direct na de dienst, zo tegen 11:15u. Ieder van harte uitgenodigd, ook als u/jij niet naar de dienst kunt komen!

Wat organisatorische puntjes:

  • parkeer de auto voor de dienst niet op het grind voor de Vluchtheuvel
  • de drankjes worden uitgeserveerd vanaf een tafel voor de ingang van de Vluchtheuvel
  • twee personen schenken dit voor ons in
  • er is één looprichting langs de tafel
  • er zijn enkele statafels en een paar zitjes, waar mensen -op veilige afstand van niet-gezinsleden- kunnen staan en zitten

Coffee to go - Hervormde Gemeente Heteren