Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Uitnodiging voor iedereen!

E-mail Afdrukken

Happen en trappen - Hervormde Gemeente HeterenHoera, het is bijna zo ver. De startdag komt er weer aan. We hopen elkaar dan wat uitgebreider te mogen ontmoeten en luiden met elkaar het nieuwe seizoen in. We zouden het leuk vinden als jij/u meegaat!

Op zaterdag 11 september gaan we met elkaar HAPPEN&TRAPPEN!

We verzamelen om 14:30 uur op het kerkplein, waarvandaan we in kleinere groepjes een route gaan fietsen, om zo een maaltijd te verzamelen op verschillende adressen. Het is ook mogelijk om een verkorte route te rijden. Voor degene die liever niet fietsen, kan (een deel van) de route ook met de auto worden gedaan. Het programma eindigt rond 18:00 uur.

Opgeven kan hier, tot 8 september a.s.

 

Happen en trappen - Hervormde Gemeente Heteren