Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Nieuwe maatregelen kerkdiensten

E-mail Afdrukken

Coronamaatregelen Hervormde Gemeente HeterenMorgen gaan er in de samenleving weer nieuwe coronamaatregelen in. Mondkapjes komen prominenter in beeld, adviezen worden dringender. Dit heeft ook z'n weerslag op onze gemeentelijke samenkomsten.

Hierin dragen we de verantwoordelijkheid om elkaar een zo veilig mogelijke omgeving te bieden, waar we God en elkaar kunnen ontmoeten. Voor mensen die wat vrijer in de coronasituatie staan, als mensen die zich (ernstige) zorgen maken.

>> Lees de nieuwe maatregelen -per a.s. zondag 7 november- in de Corona Courant!