Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Inzamelingactie voor Voedselbank!

E-mail Afdrukken

Inzamelingsactie gezamenlijke kerken Heteren helpen Voedselbank OverbetuweVrijdag 10 en zaterdag 11 december worden er in 18 supermarkten in de gemeente Overbetuwe en in Bemmel inzamelingsacties gehouden voor de Voedselbanken Arnhem en Nijmegen-Overbetuwe.

In Heteren starten we vrijdagmiddag om 17:00 uur met de inzameling van levensmiddelen bij Jumbo Teun van Blijderveen, vanuit de winkel naar de inzamelingstent. Ook op zaterdag 11 december vanaf 08:00 uur tot 17:00 uur kunnen er levensmiddelen worden ingeleverd. Ook kunt u hier Douwe Egberts-waardepunten inleveren.

Help je mee om deze actie tot een succes te maken?

Vrijwilligers worden ingedeeld in blokken van 3 uur activiteit. U begrijpt dat we daar medewerking voor nodig hebben. Ook jongeren zijn hierbij van harte welkom en uitgenodigd om te komen helpen! Meld je aan via Dit e-mailadres is beveiligd tegen spambots, u heeft JavaScript nodig om het te kunnen bekijken

 

Hervormde Gemeente Heteren helpt Voedselbank Arnhem en Nijmegen-Overbetuwe
Naast praktische hulp zoeken we natuurlijk vooral boodschappen!