Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier over actuele gebeurtenissen, de achtergrond van onze kerk en haar geschiedenis.

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Steun de Evangelische Hogeschool!

E-mail Afdrukken

Steun via Simon de EH - Hervormde Gemeente HeterenHet EH-basisjaar is het beste keuze die ik (Simon) in mijn leven heb gemaakt: ik heb dit jaar heel veel geleerd over mijn geloof, ik ben enorm in zelfvertrouwen gegroeid en heb nieuwe, hechte vrienden gemaakt. Dat gun ik iedereen!

En daar is een hoop geld voor nodig. De Evangelische Hogeschool wordt niet gesubsidieerd door de overheid, dus is er veel geld nodig van buitenaf. Daarom ga ik mij vrijdag 24 juni inzetten voor de EH. Samen met medestudenten ga ik aan de slag voor stichting Present in Vlaardingen. We gaan die dag 12 uur lang verschillende projecten uitvoeren: spelletjes spelen met ouderen in een verzorgingstehuis, een huis schilderen van stichting Timon (stichting Timon helpt bij problemen met opvoeden en opgroeien in gezinnen) en giftbags maken voor bewoners van het huis van stichting Timon.

Wil je mijn inzet voor de EH sponsoren? Doneer hier! Alvast bedankt!

 

Steun via Simon de EH - Hervormde Gemeente Heteren