Doe mee!

In onze gemeente gebeurt heel veel. Klik hier om te kijken wat!

 

Informatie

Lees hier alle mogelijke (algemene) informatie aangaande onze gemeente!

 

Contact

We komen graag met u en jou in contact. Klik hier om te kijken hoe.

Gevraagd: luiers etc. voor Lesbos!

E-mail Afdrukken
Inzamelingsactie voor Lesbos via GAiN - Hervormde Gemeente HeterenBuiten de schoenendozenactie om wil Stichting Global Aid Network (GAiN) op tal van plekken in de wereld hulp bieden onder het motto: “Hulp die aankomt, hoop die blijft”. Vanaf dit jaar zal GAiN Nederland zorgdragen voor hulptransporten naar Lesbos, Griekenland.

Inzamelingsactie voor Lesbos via GAiN - Hervormde Gemeente HeterenOp Lesbos verblijven nog steeds een paar duizend vluchtelingen en dat aantal blijft groeien. Voor het eerste transport dat al snel zal vertrekken, zijn nodig:
• 18.000 luiers maat 4, 5 en 6
• 4.000 pakjes billendoekjes
• 20.000 potjes ongebruikte Sudocrem

Als inleverlocatie voor schoenendozen is ons gevraagd of wij hiervoor iets kunnen betekenen; om een inzamelingsactie te houden voor de genoemde artikelen en/of een geldinzameling/collecte hiervoor te organiseren.

Dus mocht u deze luiers, billendoekjes en/of Sudocrem of een bedrag willen doneren, dan kunt u dit afgeven op Dorpsstraat 12 in Heteren. Kijk voor meer info evt. ook op gainhelpt.nu.

Hartelijk dank voor de medewerking!